Gobierno Vasco

HARREMANETARAKO INFORMAZIOA 


DBHko ERAIKUNTZA


Helbidea: Behenafarroa Kalea z/g GASTEIZ 01002

Telefonoak: 945262233 / 945262078

FAX: 945260028

DBHO-ko ERAIKUNTZA


Helbidea: Aguraingo Taldea z/g GASTEIZ 01013

Telefonoak: 945283600 / 945283066

FAX: 945256772

 

GALDERAK ETA IRADOKIZUNAK IKASTETXEAZ: FORMULARIOA


HELBIDE ELEKTRONIKOAK


zuzendaritza@koldomitxelena.net     Zuzendaritza
idazkaritza@koldomitxelena.net     Idazkaritza 
bastobi@koldomitxelena.net        Guraso Elkartea


MINTEGIAK

euskara@koldomitxelena.net         Euskara mintegia
gaztelania@koldomitxelena.net     Gaztelania mintegia
ingelesa@koldomitxelena.net         Ingelesa mintegia
gizarte@koldomitxelena.net         Gizarte mintegia
kulturaklasikoa@koldomitxelena.net         Latina mintegia
filosofia@koldomitxelena.net         Filosofia mintegia
matematika@koldomitxelena.net     Matematika mintegia
ekonomia@koldomitxelena.net     Ekonomia mintegia
artehezkuntza@koldomitxelena.net     Marrazketa eta Musika mintegia
gorputzhezkuntza@koldomitxelena.net     Gorputz Hezkuntza mintegia
informatika@koldomitxelena.net     Informatika mintegia
teknologia@koldomitxelena.net     Teknologia mintegia
orientazioa@koldomitxelena.net     Orientazio mintegia
fisikakimika@koldomitxelena.net     Fisika-Kimika mintegia
biogeo@koldomitxelena.net         Biologia mintegia

ikt@koldomitxelena.net         IKT batzordea
normalkuntza@koldomitxelena.net         Hizkuntz Normalkuntza Proiektua 
bizikidetza@koldomitxelena.net    
Bizikidetza taldea
urtekmkar
ia@koldomitxelena.net     Urtekmkaria taldea


 

kmweb@koldomitxelena.net     Webmaster

© koldomitxelena
Fax: 945262233 (2) | Fax: 945283600 (1) | zuzendaritza@koldomitxelena.net